Gmina Rusinów

Forum poświęcone gminie rusinów

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

  • Index
  •  » Wydarzenia
  •  » Muzyka folklor (Gałki, Nieznamierowice i okolice)

#1 2008-01-17 21:43:21

Etiuda

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-01-17
Posty: 1
Punktów :   

Muzyka folklor (Gałki, Nieznamierowice i okolice)

Witam Serdecznie Miłośników muzyki ludowej z Rusinowa i okolic!
Mam do wszystkich Was prośbę. Od dawna szukam nagrań ludowych Józefa Zarasia z Nieznamierowic i nigdzie nie mogę ich znaleźć, nawet w internecie... Nie koniecznie muszą to być utwory tego wykonawcy, najważniejsze by były one z Waszych i niegdyś moich stron. Domyślam się, że młode pokolenie, między innymi moje, może nie znać tego rodzaju gatunku muzyki, więc proszę byście popytali znajomych, rodziny czy nigdzie nie zachowały sie u nich na półkach takie właśnie nagrania. Najlepiej by było gdyby mógł je ktoś nagrać w formacie mp3 w ostateczności nagrać na kasetę. Wszystkim serdecznie dziękuję! Pozdrawiam!

Etiuda
(kiedyś wieś Klonowa, teraz Łódź)

Offline

 

#2 2009-03-07 08:53:48

kasiadelatour

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2009-03-07
Posty: 1
Punktów :   

Re: Muzyka folklor (Gałki, Nieznamierowice i okolice)

Witam,
Posiadam dosyć sporo nagrań muzykantów i śpiewaczek z okolic Przysuchy, również Józefa Zarasia. Istnieje Stowarzyszenie Dom Tańca z Warszawy, które przechowuje nagrania archiwalne a Józef Zaraś był zapraszany na koncerty i nagrywany. W 2006 roku odbyły się także letnie warsztaty muzyki i kultury tradycyjnej w Gałkach Rusinowskich. Jest sporo nagrań z tej imprezy. Polecam też cykl płyt z muzykantami z tych okolic "Muzyka Odnaleziona". Wyszło już 6 CD http://muzykaodnaleziona.pl.
Jeśli jest Pan zainteresowany, proszę o kontakt
Katarzyna de Latour
Milanówek

Ostatnio edytowany przez kasiadelatour (2009-03-07 08:56:21)

Offline

 
  • Index
  •  » Wydarzenia
  •  » Muzyka folklor (Gałki, Nieznamierowice i okolice)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
http://lumigranie.pila.pl czarny maltańczyk